«1...1516171819»

Felhasználó
10 éve
kiteheted.És remélem te sűrűbben adod majd ki a modokat mint én.Igaz én nagyon ritkán szoktam csinálni van amikor rá kattanok és napokig csinálom aztán 1-2 hónapig semmi.De szóljon mentségemre az hogy amilyen modokat mostanában csinálok azok már elég élvezetesek lesznek.Meg ezeket teljesen egyedül csinálom.Ezáltal nem haladok túl gyorsan.

ÉS hamb milyen modot csinálsz? mert esetleg én segitenék neked ha gondolod.De cserébe neked is kéne majd nekem pár apróságot.
Ami pár fegyver le modellezése lenne mert én abban túl jó nem vagyok.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
Na viktor van néhány hozzászólásom ehhez :

Kiderült hogy sajna a konverterem nem úgy működik ahogy kellene.
Neked sikerült gondolom konvertálni úgyhogy ennek a részét valahogy (még nem tudom)meg megkell oldanom (a d3drm.dll).
Na ez az egyik de a másik az hogy mostanság egy Warface nevű játékkal játszok amiből ihletet tudok szerezni a fegyverekhez...

Minden estre, most hétvégén offline leszek, de majd megpróbálok fegyvereket készíteni....

Jelenlegi helyzet : a programok helyreállítása. :P
A modról annyit hogy a fegyverek fognak benne főszerepet játszani....

Felhasználó
10 éve
nos a konvertálást az én is megtudom ha te átküldöd.A fegyverek amik meg kellenek nekem az még rá ér mert először a paranoia 1 -et akarom megcsinálni
képek:

Felhasználó
10 éve
Néhány kérdés :
Amikor kitettél képet a paranoia modod konverter hibaüzenetéről hogy oldottad meg?Mert nekem is ezt írja...

A stickman-ban lévő fegyvereket nem tudom hogy kell "megnyitni".Mármint .x fájlokat megnézni wings-ben.De lehet hogy én vagyok csak béna de ha leírod könnyebb lesz... :)

Nem fontos, de : A wings-ből hiányzik egy alapértelmezett test!
fogalmam sincs mitől ,de hiányzik belőle az úgynevezett "tube".
A Win 7 x64-nek nem lehet köze ennek?

Köszönöm előre a választ!

Felhasználó
9 éve
nos a hiba nekem és való szinüleg neked is az volt hogy egy test nincs le textúrázva.A én esetemben a fürdő szoba kádja volt ilyen hogy nem volt rajta textúra mert az pont úgy nézet ki textúra terén mint ahogy ki nézni kellet volna.Én ezt és te is csináld igy hogy simmán textúrázd le.Én egy simma egyszerű fehér textúrát tettem rá.és máris jó volt. Ha nálad nem ez a hiba akkor csinálj majd nekem pár printet a modellről.

A játékban található modellek (épületek, fegyverek, járművek):http://stickman.hu/junk/modstuff/Modellek.rar

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
9 éve
Működik és köszönöm! :)

Felhasználó
9 éve
rendben ha tudok még segiteni irj.De ezért cserébe kérek printeket a mododról még a megjelenése előtt.

Felhasználó
9 éve
OK meglessz!

Felhasználó
9 éve
erl_2014-05-23-_22-50-02-890_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

erl_2014-05-23-_22-51-19-691_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

erl_2014-05-23-_22-50-16-239_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

erl_2014-05-23-_22-51-16-972_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy amatőr kezdése...
Amugy a sniper puska majdnem úgy néz ki, mint egy heavy mg. a Cyrsis 2-ben.... :)

Ezek egyenlőre csak "próbálkozások" majd lesz kidolgozottabb is....

Legutóbb szerkesztve hamb által.


Felhasználó
9 éve
Viktor belehalt a modolásba... :D
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg
«1...1516171819»